Home

Tworzymy ściany z mchu
Oferujemy obrazy z żywych roślin
Projektujemy ogrody
Ukwiecamy biura

Verde Art - nasza oferta

  • aranżacja zieleni we wnętrzach
  • zielone ściany z mchu
  • zielone obrazy
  • usługi projektowe

Zieleń we wnętrzach możemy wprowadzać na wiele sposobów. W ofercie posiadamy zielone ściany z mchu oraz zielone obrazy z żywych roślin. Tworzymy projekty aranżacji zieleni we wnętrzach dobierając różne donice i rośliny.

Świadczymy usługi projektowe z zakresu projektowania ogrodów, terenów zieleni publicznej, sporządzania dokumentacji czy też inwentaryzacji dendrologicznych.

Nasze produkty

Zielone ściany z mchu

To naturalne i w 100% ekologiczne rozwiązania które ożywią każde wnętrze. Zielone ściany możemy tworzyć z chrobotka lub z mchu gąbczastego i płaskiego, kreując dowolne kompozycje.

Obrazy z żywych roślin

Nowoczesne i minimalistyczne obrazy z żywych roślin są idealnym rozwiązaniem w przestrzeniach biurowych. Nie potrzebują podłączenia do źródła wody ani prądu.

Aranżacje zieleni we wnętrzach

Oferujemy kompleksową usługę doboru zielonych rozwiązań do wnętrz. Dobieramy donice, rośliny, dekoracje naścienne. Wykonujemy nasadzenia i dostarczamy obsadzone roślinne kompozycje.


 

Projektowanie zieleni

Aby wszystkie aspekty dobrego i funkcjonalnego ogrodu zebrać w jedną całość, warto zasięgnąć pomocy architekta krajobrazu, który dzięki interdyscyplinarnej wiedzy pomoże stworzyć piękne otoczenie.

Ostatnio na blogu

Sklep

W sklepie możesz kupić nasze produkty w najwyższej jakości, znajdziesz tu bowiem gotowe przedmioty i dekoracje, które w błyskawiczny sposób ożywią Twoją przestrzeń!