Architektura

Projektowanie domówUsługi projektowe

Jeśli szukasz profesjonalistów w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej drugiej pracowni SOLA Studio. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy tworzą unikalne i funkcjonalne przestrzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach architektonicznych. Naszym celem jest tworzenie harmonijnych, funkcjonalnych i estetycznie zachwycających przestrzeni, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nasze doświadczenie i kreatywna wizja pozwalają nam wydobywać nieoczekiwane potencjały, radzić sobie z różnorodnymi warunkami i z sukcesem tworzyć projekty, które są wyjątkowe, inspirujące i pełne życia. Po więcej projektów i inspiracji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej SOLA Studio.

ARCHITEKTURA

WNĘTRZA


Projekt domu ‒ jak pracujemy?

W SOLA Studio pracując nad projektami architektoniczno – budowlanymi lub wnętrz, zwracamy uwagę na szereg kwestii, między innymi na takie, jak:

  • technologie wykonania,
  • sąsiedztwo i jego klimat,
  • bliskie otoczenie domu i jego wygląd,
  • indywidualne preferencje inwestora,
  • budżet przeznaczony na realizację projektu.

Podczas spotkania z właścicielem domu, dokładnie omawiamy każdą z kwestii, poznajemy oczekiwania i proponujemy optymalne rozwiązania. Wiemy, że nasi klienci często wiedzą, jak ma wyglądać ich wymarzony dom ‒ wsłuchujemy się w ich głos i realizujemy pomysły. Przygotowujemy trójwymiarowy model, na który nanosimy dwie różne koncepcje. Następnie wybrana koncepcja jest rozpracowywana technicznie. Na samym końcu inwestor otrzymuje od nas pełny projekt w formie technicznej wraz z wizualizacjami, spis zaproponowanych materiałów z informacjami o ich producentach oraz przybliżony kosztorys materiałowy.