Projekty terenów zieleni publicznej

Projekty terenów zieleni publicznejGrupa projektowa Verdeart zajmuje się kompleksowymi działaniami, które dotyczą aranżacji ogrodów dedykowanych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Poza ofertą dedykowaną dla ogrodów, proponujemy szeroko pojęte działania w projektowaniu zieleni dla przestrzeni miejskiej.
W dzisiejszych czasach miasto niekoniecznie musi się kojarzyć z wszechotaczającym bałaganem, siatką kamienic i zaniedbanych betonowych bloków.

Projektowanie zieleni miejskiej

Obecnie każdy mieszkaniec dużego miasta pragnie mieć namiastkę zieleni w swoim otoczeniu – proponujemy szeroki zakres usług, obejmujących działania mające na celu zagospodarowanie i zaaranżowanie przestrzeni miejskiej tak, żeby przepełniała ją naturalna zieleń.

Zapraszamy do zapoznania się z niecodzienną ofertą projektową miejsc użytku publicznego – nasze rozbudowane portfolio to dowód, że zaufało nam wiele instytucji publicznych, które obecnie przepełnia harmonijna zieleń.

Sztuka ogrodowa w przestrzeni miasta

Grupa Verdeart do zespół, którego charakteryzuje niebywałe doświadczenie w sztuce aranżacji przestrzeni miejskiej. Zaufało nam wielu klientów – dzięki naszym projektom przestrzeń miejska nabrała kolorów dzięki zielonym krzakom i wielobarwnym kwiecistym inspiracjom. Pomagamy przy aranżacji miejsc użytku publicznego jak parki, aleje, rynki, place zabaw oraz przy obiektach drogowych jak ronda, ciągi komunikacyjne.

Naszym zadaniem jest przygotowanie nowoczesnych, harmonijnych projektów, w których z ogromną starannością i profesjonalizmem zawieramy: aranżacje roślinne, projekty zieleni dla ciągów komunikacyjnych, dokumentację budowlano-wykonawczą, nadzór autorski nad wykonawstwem.

W celu doprecyzowania szczegółów zapraszamy serdecznie na spotkanie lub na rozmowę drogą online. Wszelkie informacje kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt. Spraw, żeby miasto stało się przestrzenią, którą przepełnia fenomenalna zieleń.


wywiad z inwestorem

przygotowanie oferty

dobranie gatunków roślin

dostawa i montaż

pielęgnacja