Projekty terenów zieleni publicznej

Projekty terenów zieleni publicznejUsługi projektowe

Grupa projektowa Verdeart zajmuje się kompleksowymi działaniami, które dotyczą aranżacji ogrodów dedykowanych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Poza ofertą dedykowaną dla ogrodów, proponujemy szeroko pojęte działania w projektowaniu zieleni dla przestrzeni miejskiej. W dzisiejszych czasach miasto niekoniecznie musi się kojarzyć z wszechotaczającym bałaganem, siatką kamienic i zaniedbanych betonowych bloków. Obecnie każdy mieszkaniec dużego miasta pragnie mieć namiastkę zieleni w swoim otoczeniu – proponujemy szeroki zakres usług, obejmujących działania mające na celu zagospodarowanie i zaaranżowanie przestrzeni miejskiej tak, żeby przepełniała ją naturalna zieleń.

Zagospodarowanie terenu wokół kliniki, Wrocław

Zagospodarowanie terenu wokół nowoczesnego osiedla, Zachełmie

Zagospodarowanie terenu wokół przedsiębiorstwa, Kępno

Zagospodarowanie parku sportu i rekreacji, Gądów

PROJEKTOWANIE ZIELENI MIEJSKIEJ

Naszym zadaniem jest przygotowanie nowoczesnych, harmonijnych projektów, w których z ogromną starannością i profesjonalizmem zawieramy: aranżacje roślinne, projekty zieleni dla ciągów komunikacyjnych, dokumentację budowlano-wykonawczą, nadzór autorski nad wykonawstwem.

W celu doprecyzowania szczegółów zapraszamy serdecznie na spotkanie lub na rozmowę drogą online. Wszelkie informacje kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt. Spraw, żeby miasto stało się przestrzenią, którą przepełnia fenomenalna zieleń.

Nasza oferta obejmuje:

  • opracowanie projektu zagospodarowania terenu (PZT),
  • aranżacje roślinne,
  • projekty zieleni dla ciągów komunikacyjnych,
  • dokumentację budowlano – techniczną,
  • nadzór autorski nad wykonawstwem.