Projekty terenów zieleni publicznej

Projekty terenów zieleni publicznejSztuka ogrodowa w przestrzeni miasta

Grupa projektowa Verdeart zajmuje się kompleksowymi działaniami, które dotyczą aranżacji ogrodów dedykowanych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Poza ofertą dedykowaną dla ogrodów, proponujemy szeroko pojęte działania w projektowaniu zieleni dla przestrzeni miejskiej.
W dzisiejszych czasach miasto niekoniecznie musi się kojarzyć z wszechotaczającym bałaganem, siatką kamienic i zaniedbanych betonowych bloków.

Wielopiętrowy ogród nowoczesny, Zachełmie

Wielopiętrowy ogród nowoczesny, Zachełmie

Feature heading

Projektowanie zieleni miejskiej

Obecnie każdy mieszkaniec dużego miasta pragnie mieć namiastkę zieleni w swoim otoczeniu – proponujemy szeroki zakres usług, obejmujących działania mające na celu zagospodarowanie i zaaranżowanie przestrzeni miejskiej tak, żeby przepełniała ją naturalna zieleń.

Zapraszamy do zapoznania się z niecodzienną ofertą projektową miejsc użytku publicznego – nasze rozbudowane portfolio to dowód, że zaufało nam wiele instytucji publicznych, które obecnie przepełnia harmonijna zieleń.

Naszym zadaniem jest przygotowanie nowoczesnych, harmonijnych projektów, w których z ogromną starannością i profesjonalizmem zawieramy: aranżacje roślinne, projekty zieleni dla ciągów komunikacyjnych, dokumentację budowlano-wykonawczą, nadzór autorski nad wykonawstwem.

W celu doprecyzowania szczegółów zapraszamy serdecznie na spotkanie lub na rozmowę drogą online. Wszelkie informacje kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt. Spraw, żeby miasto stało się przestrzenią, którą przepełnia fenomenalna zieleń.