Projektowanie elewacji domówZajmujemy się także projektowaniem ścian zewnętrznych domu. Projektujemy elewacje dla domów o różnych wielkościach i kształtach, nowych i starych, jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budynków gospodarczych. Na koncie mamy już projekty elewacji w różnym stylu i z wykorzystaniem różnego typu materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Projekt elewacji ‒ jak pracujemy?

Wykonując projekt ścian zewnętrznych domu, zwracamy uwagę na szereg kwestii, między innymi na takie, jak:

  • technologia wykonania domu,
  • otoczenie domu i jego wygląd,
  • indywidualne preferencje inwestora,
  • budżet przeznaczony na realizację elewacji.

Podczas spotkania z właścicielem domu, dokładnie omawiamy każdą z kwestii, poznajemy oczekiwania i proponujemy optymalne rozwiązania. Wiemy, że nasi klienci często wiedzą, jak ma wyglądać ich wymarzony dom ‒ wsłuchujemy się w ich głos i realizujemy pomysły

Biuro projektowe Verde Art – jak działamy?

Inwentaryzacja + rozmowy z Inwestorem

Przygotowanie koncepcji

Techniczne i szczegółowe opracowanie koncepcji wynikowej

Elewacja domu ‒ dobór materiałów

Wybór materiałów elewacyjnych jest ogromny. Zdecydować się możemy na tynk elewacyjny, akcenty wykonane z drewna, materiału drewnopodobnego, cegły klinkierowej, stali kontenerowej i inne.

Podczas projektowania elewacji, dobór materiałów jest niezmiernie ważny. Istotne są zarówno design, faktura i kolor, jak również ciężar wybranych materiałów ‒ w przypadku niektórych konstrukcji, między innymi przy domkach skandynawskich, niewskazane jest stosowanie ciężkich materiałów, na przykład płyt kamiennych. W takiej sytuacji należy znaleźć odpowiednie zamienniki.

Projekty elewacji ‒ wizualizacje

Przygotowujemy wizualizację projektu elewacji. Dzięki temu klient może ocenić efekty naszej pracy jeszcze przed realizacją. Po zapoznaniu się z propozycjami, inwestor może wprowadzić ewentualne zmiany i poprawki.

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde z pytań i udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty.

Sprawdź, jak do nas dojechać!