Elewacje

Projektowanie elewacjiUsługi projektowe

Zajmujemy się także projektowaniem ścian zewnętrznych domu. Projektujemy elewacje dla domów o różnych wielkościach i kształtach, nowych i starych, jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budynków gospodarczych. Na koncie mamy już projekty elewacji w różnym stylu i z wykorzystaniem różnego typu materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Projekt elewacji w stylu minimalistycznym, Lipka

Projekt elewacji w stylu minimalistycznym, Wrocław

Projekt elewacji w stylu nowoczesnym, Dobrzyca

Projekt elewacji w stylu nowoczesnym, Żerniki

Projekt elewacji w stylu nowoczesnym, Rolantowice

Projekt elewacji w stylu nowoczesnym, Wrocław


Projekt elewacji ‒ jak pracujemy?

Wykonując projekt ścian zewnętrznych domu lub dowolnego budynku kubaturowego, zwracamy uwagę na szereg kwestii, między innymi na takie, jak:

  • technologia wykonania domu,
  • sąsiedztwo i jego klimat,
  • bliskie otoczenie domu i jego wygląd,
  • indywidualne preferencje inwestora,
  • budżet przeznaczony na realizację elewacji.

Podczas spotkania z właścicielem domu, dokładnie omawiamy każdą z kwestii, poznajemy oczekiwania i proponujemy optymalne rozwiązania. Wiemy, że nasi klienci często wiedzą, jak ma wyglądać ich wymarzony dom ‒ wsłuchujemy się w ich głos i realizujemy pomysły. Przygotowujemy trójwymiarowy model, na który nanosimy dwie różne koncepcje. Następnie wybrana koncepcja jest rozpracowywana technicznie. na samym końcu inwesotr otrzymuje od nas widoki wszystkich elewacji w formie technicznej, spis zaproponowanych materiałów z informacjami o ich producentach oraz przybliżony kosztorys materiałowy.