Ogrody

Projektowanie i zakładanie ogrodówAranżacja ogrodów

Pracownia projektowa Verde Art zajmuje się profesjonalnym planowaniem aranżacji ogrodów na terenie Wrocławia. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych projektantów, którzy tworzą aranżacje nowoczesnych, harmonijnych ogrodów. Wygląd ogrodu wpływa na nasze samopoczucie – gwarantujemy, że w nowoczesnym, odświeżonym kawałku zieleni, picie porannej kawy lub wieczornego drinka będzie ogromną przyjemnością.

Zapoznaj się z naszą ofertą nowoczesnych projektów ogrodów – na pewno znajdziemy unikalną propozycję specjalnie dla Ciebie i Twojego ogrodu

Profesjonalny projekt ogrodu

Dom to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie – to w nim spędzamy znaczną część swojego czasu. Dom to nasza oaza spokoju i ciszy. Jedną z części rekreacyjnych domu jest pełen zieleni ogród, w którym w spokoju możemy spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Założenie ogrodu może stanowić wyzwanie i wymaga fachowej pomocy. Profesjonalny projekt ogrodu pomoże stworzyć przyjazną przestrzeń, która będzie przedłużeniem naszego domu. Odpowiednio zaprojektowany ogród pomoże nam korzystać z zieleni przez cały rok. Stylów ogrodowych jest wiele – od nowoczesnych i minimalistycznych po naturalistyczne i sielskie założenia a każdy projekt jest tworzony zgodnie ze stylem i wytycznymi wskazanymi przez Inwestora.

Biuro projektowe Verde Art – jak działamy?

Inwentaryzacja + rozmowy z Inwestorem

Przygotowanie koncepcji

Techniczne i szczegółowe opracowanie koncepcji wynikowej

projekt online
projekt online

Projektowanie ogrodów we Wrocławiu

Jeżeli pragniesz spełnić swoje marzenie o ogrodzie pełnym fenomenalnej zieleni to bardzo dobrze trafiłeś! Zachęcamy gorąco do kontaktu z Verdeart. Możesz porozmawiać z nami drogą telefoniczną i mailową – wszystkie dane znajdują się w zakładce kontakt. Zapraszamy, porozmawiajmy o Twoim malowniczym ogrodzie we Wrocławiu.

Wyobraź sobie ciepły poranek – siedzisz w fotelu ogrodowym, pijesz aromatyczną kawę i oddychasz świeżym powietrzem. Dookoła szumią drzewa i czujesz zapach świeżych kwiatów. Cudowny widok! Dla zespołu Verdeart nie ma nic niemożliwego!

Możemy sprawić, żeby spełnić tę wizję. Chcielibyśmy Ci zaproponować nietuzinkowe projekty Twojego ogrodu, który będzie Twoją prywatną ostoją ciszy i spokoju.

Zadbamy, żeby aranżacja Twojego ogrodu stanowiła uporządkowaną całość. Oferujemy również realizację projektów online. Zawsze podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, wszystkie projekty ogrodów są przygotowane punktualnie.

Sprawdź, jak do nas dojechać!