O nas

O nas

Jesteśmy zespołem pasjonującym się aranżacjami roślinnymi - projektujemy ogrody, zieleń miejską, a także zajmujemy się tworzeniem kompozycji z roślin stabilizowanych do lokali użytkowych i domów prywatnych. Wprowadzamy do wnętrz żywe rośliny w postaci obrazów oraz w pięknych donicach.  Specjalizujemy się w kreatywnym projektowaniu zielonych aranżacji.

Wierzymy w zielone i naturalne rozwiązania we wnętrzach. Rośliny są pięknym i pozytywnym akcentem, który powinien znaleźć się w każdym pomieszczeniu. Dążymy do tego, aby rośliny stały się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego mieszkania, biura, restauracji. Zieleń to życie - pamiętajmy o tym.

Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe pomysły, które chętnie realizujemy z naszymi klientami.

Jeśli chciałbyś wprowadzić rośliny to swojego otoczenia zadzwoń do nas i poproś o ofertę.

 


57
projektów zielonych ścian
13
aranżacji ścian
35
projektów zieleni
180
zawodolonych klientów

Nasze wartości

Priorytetem zespołu Verde Art jest pełna satysfakcja Klientów oraz zapewnienie najwyższych walorów estetycznych naszych prac, tworzonych z pasją.  
Każde zlecenie stanowi dla nas ekscytujące wyzwanie, które pozwala rozwijać naszą kreatywność i daje nam możliwość stosowania nieszablonowych rozwiązań. 
 

Do naszych aranżacji używamy tylko certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, aby sprostać oczekiwaniem najbardziej wymagających Klientów.


Dlaczego warto postawic na nas?

Szybka realizacja

Profesjonalna obsługa

Indywidualne podejście do klienta